ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

 Tym uroczystym akcentem, chociaż w  w nietypowych warunkach  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Jak chyba nigdy wcześniej, wszyscy z wielką radością wróciliśmy do szkoły ciesząc się ze wspólnego spotkania z kolegami i nauczycielami. Młodzież klasy III technikum pod opieką p. I.Królewskiej przygotowała krótką część artystyczną spotkania, głos zabrał również Dyrektor Szkoły mgr inż. Wojciech Pękala. Następnie wszyscy udali się do sal lekcyjnych na pierwsze spotkanie z wychowawcą. Mimo, obecnej trudnej sytuacji pandemicznej jesteśmy pełni nadziei, że uda nam się rok szkolny dokończyć na stacjonarnych zajęciach w szkole. Wszystkim życzymy ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

 

 

{imageshow sl=119 sc=10 /}