Wydarzenia
AGRO GORLICE 2023

AGRO GORLICE 2023

W dniu 23 września 2023 r. po raz pierwszy odbyła się impreza powiatowa pod nazwą AGRO GORLICE. Miejscem wydarzenia był teren Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej.

Nasza szkoła odpowiedziała pozytywnie na zaproszenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gorlicach i wykonała stoisko reklamujące nasz Zespół Szkół. W namiocie ustrojonym w drewniane płotki i kwiaty oraz banery i roll-upy, dziewczęta z klasy II Technikum Turystki na Obszarach Wiejskich częstowały przybyłych gości ciastem i wodą z Wysowej Zdroju. Największe zainteresowanie budził ciągnik rolniczy i trenażer do nauki jazdy samochodem osobowym. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych spędziła na nim dużo czasu.

Nasze stoisko prezentowało również ogniwo fotowoltaiczne, które napędzało pozyskaną energią słoneczną mały wentylator.

Cieszymy się, że wzięliśmy czynny udział w udanym przedsięwzięciu AGRO GORLICE. Mamy nadzieję, że takie spotkania będą cykliczne.