Galerie
XXII Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego

XXII Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego

 

 3 października 2023 roku odbyła się XXII Spartakiada Lekkoatletyczna  Powiatu Gorlickiego, ,tym razem na nowym stadionie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Ropie. W tym roku naszą szkołę reprezentowało 7 zawodniczek i 13 zawodników. Niestety, niektórzy nie mogli wziąć udziału w tych zawodach ,ze względu na problemy zdrowotne tracąc szansę na pewne miejsca medalowe w wybranych konkurencjach.

Nasi reprezentanci to:Natalia Jarek (400m),Izabela Koszyk (kula, oszczep),Wiktoria Liszka (kula),Adrianna Spólnik (oszczep, kula), Dorota  Święs (oszczep), Dominika Tomasik (kula, oszczep), Patrycja Turska (oszczep) oraz Bartłomiej Filipiec (oszczep),Bartłomiej Jarek (400m), Wojciech Kasprzycki (100m), Szymon Linard (100m, skok w dal), Patryk Lubaś (kula),Karol Nowak (400m), Olszanecki Ireneusz (kula), Piechowicz Damian (kula), Stachura Damian (kula), Bartłomiej Warzecha (200m), Kacper Witek (100m, skok w dal),Maciej Zagórski (100m) i Mateusz Zawiślak (800m).

Miejsca na podium zajęło dwóch naszych zawodników. W pięknym stylu i z dobrym czasem Karol Nowak ukończył bieg na dystansie 400 m, zdobywając złoty medal a Bartłomiej Filipiec srebrny medal w rzucie oszczepem. Pozostali nasi reprezentanci  uplasowali się na miejscach w pierwszej dziesiątce i nieco poniżej w ogólnej  klasyfikacji . W konkurencjach technicznych zabrakło nam nieco siły 😀🤔ale technika rzutów i pchnięć była niemal  bez zastrzeżeń 👍.

Wszystkim , naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i ………..  za rok znowu powalczymy o medale😀💪