Spotkanie absolwentów

{phocagallery view=category|categoryid=19|imageid=361|float=left}
W dniach 4-5 lipca 2015 r. spotkali się maturzyści Państwowego Technikum Hodowlanego w Hańczowej klasa Vb, którzy zdawali maturę w roku szkolnym 1969/70. Okazją do spotkania była 45 rocznica zdania matury. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, nie brakowało wspomnień z przed 45 lat, i o tym jak potoczyły się losy absolwentów i o ich osiągnięciach życiowych. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością wychowawca klasy Pan mgr inż. Józef Radzik wraz z małżonką Ludwiką, mgr inż. Franciszek Kotlinowski z małżonką Ireną oraz Pan Janusz Hyziak. Mszę św. odprawił Proboszcz Parafii Wysowa Zdrój – ks. Jacek Daniel. Spotkanie zaplanowano na dwa dni, pierwszy – pobyt w Wysowej Zdroju, a drugi – w Kwiatoniu i Stadninie Koni Huculskich w Regietowie, gdzie po wspólnym obiedzie i przejażdżce bryczką wszyscy zadeklarowali, że przyjadą na kolejne spotkanie zaplanowane na 2017 rok.