NASI UCZNIOWIE WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

był gospodarzem tegorocznych Okręgowych Eliminacji OWiUR. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów w pięciu blokach tematycznych: Karolina Nogawka (gastronomia), Ryszard Rembiasz (produkcja roślinna), Dariusz Królczyk (produkcja zwierzęca), Artur Łach (ogrodnictwo), Grzegorz Gnela, Mateusz Łukaczyn i Paweł Babeł (mechanizacja rolnictwa). Ogółem podczas dwudniowych zmagań (12-13 kwietnia) wzięło udział ponad 150 osób z okręgu krakowskiego, a Jury wyłoniło 31 reprezentantów na etap centralny (rozgrywany w czerwcu u nas), w tym trzech naszych uczniów. Bezkonkurencyjni w swoich blokach okazali się: Grzegorz Gnela ( I miejsce), Ryszard Rembiasz i Mateusz Łukaczyn ( II miejsca)! Ponad to: Paweł Babeł ( IV miejsce) oraz Artur Łach (VI miejsce).
Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy a reprezentantom etapu krajowego i ich opiekunom życzymy powodzenia !

{imageshow sl=95 sc=10 /}