Wydarzenia
JEDZIEMY DO HANOWERU!

JEDZIEMY DO HANOWERU!

Wyniki II edycji Pucharu Polski w Rolnictwie Precyzyjnym

Rozgrywki II Pucharu Polski w Rolnictwie Precyzyjnym zorganizowane przez  Firmę 365 FarmNet we współpracy z czołowymi producentami maszyn rolniczych  i zaopatrzenia rolnictwa dobiegły  końca. Po trzech miesiącach zmagań: wykładów i  III rund konkursowych wyłoniono zwycięzców. Naszą drużynę stanowiło 11 uczniów z klas II, III i IV TMRiA, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce (na 103 szkoły zgłoszone), a  indywidualnie Kacper Kłapsa zajął 7 miejsce oraz Mikołaj Korzeń 8 lokatę (na ponad 1200 startujących). Tym samym wygraliśmy  jedną z 5 głównych nagród tj. 10-osobową wycieczkę na Targi Agritechnika w Hanowerze, a chłopaki z czołowych miejsc dodatkowo odbiorą obok pucharu za III miejsce, nagrody rzeczowe podczas wrześniowego AgroShow w Bednarach. Konkurs przeprowadzony został pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. GRATULACJE DLA DRUŻYNY I TRENERA STANISŁAWA SĘKA!

https://profitechnika.pl/aktualnosci/kto-wygral-w-ii-edycji-pucharu-polski-w-rolnictwie-precyzyjnym-2451106?fbclid=IwAR0xfRWpJWpSSlqBb6iB9scGjlrQVqc8Izq8xDSHcTAfUZZV3OKOxj_Eo44

https://www.365farmnet.com/pl/pucharpolskiwrolnictwieprecyzyjnym/