Ogłoszenia
BIEG TROPEM WILCZYM

BIEG TROPEM WILCZYM

W 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP. Chcąc oddać cześć walczącym żołnierzom w naszej szkole 1 marca odbędzie się Pierwszy Bieg Tropem Wilczym, w którym udział wezmą uczniowie oraz nauczyciele. Fotorelacja z wydarzenia na pewno się ukaże na naszej stronie na Facebooku. Dziś jednak pragniemy zachęcić wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Konkursie „Tropem Wilczym”. Jest to konkurs plastyczny (termin oddawania prac 28 luty). Prace mogą przybrać dowolną formę plastyczną i muszą być bezpośrednio związane z Żołnierzami Wyklętymi. Ponadto 28 lutego odbędzie się również w szkole konkurs wiedzy. Wyłonieni laureaci obu konkursów zostaną nagrodzeni 1 marca po biegu. Prace oraz chęć wzięcia udziału można zgłaszać u p. B. Miedziak-Święs oraz p. P.Rojek.