ZAJĘCIA WARSZTATOWE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W UŚCIU GORLICKIM

Podczas wizyty dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych przygotowanych przez panią Iwonę Lewczyk, mierzyły się z symulatorem nauki jazdy i symulatorem kombajnu pod nadzorem pana Jerzego Lewczyka , próbowały swoich sił na ciągnikach rolniczych oraz przygotowywały pizzę wraz z panią Agnieszką Niemas w pracowni gastronomicznej.

Dzieci były zachwycone, zarówno dziewczynki jak i chłopcy! Wiele radości dała zjedzona, wcześniej przygotowana przez dzieci przepyszna pizza! Ile emocji przyniosło siedzenie za sterami kombajnu i koszenie złotego łanu zboża! Jakim przeżyciem była kraksa podczas rajdu ulicami miasta symulatorem nauki jazdy samochodem, a potem samodzielny przejazd traktorem wokół parku Szkoły. Wierzymy, że zaszczepiliśmy tym spotkaniem zamiłowanie do zawodów pozostających w naszej ofercie edukacyjnej i serdecznie zapraszamy inne szkoły.

{imageshow sl=72 sc=10 /}