NARODOWA WYSTAWA ROLNICZA W POZNANIU

Na tę okazję wykonane zostało stoisko na hali wystawowej Targów Poznańskich promujące osiągnięcia Szkoły, ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 a w sposób szczególny upamiętniające 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. 52 Szkoły Centra Kształcenia Rolniczego prowadzone przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wykonały zadania konkursowe na najlepiej zorganizowane stoisko.

Całą Wystawę swoją obecnością zaszczycił Pan Prezydent RP Andrzej Duda oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Jan Krzysztof Ardanowski.

Młodzież naszej szkoły przez cały czas Wystawy częstowała zwiedzających przygotowanymi przez siebie, pod kierunkiem nauczycieli smakołykami regionalnymi. Uczestnicy wyjazdu do Poznania są bardzo zadowoleni z pobytu.

Dyrektor Szkoły serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w pracę przy organizowaniu stoiska na Wystawę Rolniczą.

{imageshow sl=86 sc=10 /}