Wydarzenia
WYCIECZKA KLASY I TECHNIKUM

WYCIECZKA KLASY I TECHNIKUM

28 marca 2023 roku nasi uczniowie z klasy pierwszej pod opieką wychowawczyni p. Barbary Lichoń oraz p. Andrzeja Lecha, wyjechali do Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, gdzie wzięli udział w wykładach, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie rolnictwa i agroturystyki. Dodatkowo uczniowie otrzymali broszury informacyjne na interesujące ich tematy związane z rolnictwem. Następnie udali się do Kopalni Soli w Wieliczce, aby móc obejrzeć bezcenny zabytek kultury materialnej świata, wpisany w 1978 roku na Pierwszą Listę Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie kopalni odbyło się pod okiem doświadczonego przewodnika, który swoimi opowiadaniami i historiami bardzo zainteresował młodzież. Cały wyjazd praktycznie rozwinął umiejętności naszych uczniów związanych z turystyką.