WARSZTATY KOSMETYKI NATURALNEJ

W dniu 8.11.2021r. w internacie szkoły odbyły się warsztaty kosmetyki naturalnej dla dziewczyn przeprowadzone przez p. Judytę Rosin-Kiełtykę (twórczynię marki Ziela Garść), która zainspirowała do powrotu do natury i stworzenia swojego pomysłu na biznes.

Fusy po kawie, olek kokosowy, olejki eteryczne, witaminy … – wystarczy rozejrzeć się po kuchni albo po ogrodzie, żeby odnaleźć sporo składników, które pozwolą przygotować naturalne kosmetyki. Ich połączenie może okazać się zaskakujące, pobudzające wyobraźnię i zachęcające do dalszych kosmetycznych eksperymentów.

Uczennice z maceratu z liści poziomki, oleju kokosowego i witamin wyczarowały pięknie pachnącą odżywczą pomadkę oraz wykonały pomarańczowo-kawowy peeling dłoni, który sprawił, że dłonie nie tylko pięknie pachniały, lecz także wygładziły się i ujędrniły. Serdecznie dziękujemy zaproszonej Pani za wartościowe, inspirujące warsztaty oraz mile spędzony czas w kobiecym towarzystwie.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia:

{imageshow sl=148 sc=39 /}