TARGI AGRO-TECH KIELCE

WRĘCZENIE NAGRÓD PUCHARU POLSKI SZKÓŁ ŚREDNICH W ROLNICTWIE PRECYZYJNYM NA TARGACH AGRO-TECH KIELCE

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGRO-TECH przypadły w tym roku w dniach 18-20 marca tradycyjnie w Kielcach. Uczniowie klas III i IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wraz z opiekunami A. Lechem i S. Sęk również uczestniczyli w tym wydarzeniu. Okazja była podwójna bo obok zwiedzania wystawy, uczniowie tych klas startujący pod koniec 2021 roku  w Pucharze Polski Rolnictwa Precyzyjnego organizowanego przez firmy 365 Farmnet i Claas, odebrali nagrody indywidualne i dla drużyny. Przypomnijmy Nasza szkoła zajęła III miejsce w kraju w tym prestiżowym konkursie a wyróżnienia indywidualne odebrali: Jan Brach, Paweł Babeł oraz Paweł Pociecha. Dodatkowo drużyna w dniach 31marca -2 kwietnia jedzie na wycieczkę ufundowaną przez organizatorów. GRATULACJE!

{imageshow sl=160 sc=51 /}