ŚWIĘTO RYDZA W WYSOWEJ-ZDROJU

Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – Sylwia Gucwa i Martyna Lisowicz. Uczennice wykonywały zadanie mając do dyspozycji dwa pstrągi tęczowe. Wykonaną przez nie potrawą był pstrąg pieczony na liściu świerkowym z masłem czosnkowym, doprawiany tymiankiem, oliwkami oraz cytryną. Dodatki do potraw stanowiły: zapiekany fenkuł z kozim serem, tymianek, cynamon, pieprz i miód oraz sos przyrządzony z pora i kaszanki doprawiony solą, pieprzem, śmietanką. Uczennice pani Agnieszki Niemas wykazały się profesjonalizmem w przygotowywaniu potraw. Przyrządzone pstrągi zostały wysoko ocenione za walory smakowe, estetykę oraz walory wizualne. Dziewczyny zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
Gratulacje i słowa podziękowania za godne reprezentowanie Szkoły!

{imageshow sl=80 sc=10 /}