ROZPOCZĄŁ SIĘ NOWY ROK SZKOLNY!

 Uroczystość ta została poprzedzona Mszą Świętą w Kaplicy pw. Dobrego Pasterza w Hańczowej.

Spotkanie młodzieży, grona pedagogicznego i rodziców w budynku szkoły rozpoczęło się uroczystym wystąpieniem młodzieży klasy II technikum, upamiętniającym 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego zaszczyciła nas swoją obecnością pani Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, która w swoim wystąpieniu nawiązała do faktów historycznych przybliżając m in. postać ks. Władysława Gurgacza- Kapelana Wyklętych i zwróciła uwagę na konieczność kształtowania postaw patriotycznych. O kształtowaniu postaw patriotycznych mówił także Dyrektor Szkoły, mgr inż. Wojciech Pękala przedstawiając priorytety jakimi szkoła będzie się kierować i jakie będzie realizować w nowym roku szkolnym 2019/2020.

{imageshow sl=103 sc=10 /}