RELACJA Z DNIA OTWARTEGO.

 

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyło się spotkanie z młodzieżą gimnazjalną i po 8-klasie Szkoły Podstawowej w ramach rekrutacji do klas I-szych. Przybyło ponad 200 osób z powiatu gorlickiego, jasielskiego, nowosądeckiego, brzeskiego i tarnowskiego. Młodzież, Opiekunów i Rodziców przywitał Dyrektor ZSCKR Wojciech Pękala. Nasi goście otrzymali informację o kierunkach kształcenia i zasadach przyjęć do klas pierwszych. Młodzież z klasy III Technikum przygotowała dla nich quiz i niespodzianki, potem nasi „przyszli uczniowie” zapoznali się z warunkami nauki, bazą dydaktyczną i możliwościami pobytu w Internacie. Spotkanie odbyło się w miłej, przyjemnej atmosferze, ”Szkoła Rolnicza” – dobry wybór.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do składania dokumentów do Zespołu Szkół CKR w Hańczowej!

 

{imageshow sl=96 sc=10 /}