Wydarzenia
PRELEKCJE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

PRELEKCJE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

W dniu 24.11.2021r. uczniowie klas: I technikum i I branżowej odbyli prelekcje z p. Marzeną Sinda – Kierownikiem Zespołu Kuratorów ds. Nieletnich Sądu Rejonowego w Gorlicach na temat profilaktyki dotyczącej zjawiska demoralizacji i przestępczości wśród osób nieletnich. Natomiast 25.11.2021r. asp. Gustaw Janas z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach odbył prelekcję dla uczniów klas: II technikum i II branżowej na temat bezpieczeństwa w szkole, klas: III technikum i III branżowej na temat cyberprzemocy oraz klas IV technikum na temat handlu ludźmi i bezpieczeństwa podczas zagranicznych wyjazdów zarobkowych. Bardzo dziękujemy naszym Gościom za przekazaną wiedzę i miłe spotkanie.

kurator3kurator2

kurator4