DYREKTOR, UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE

Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Hańczowej
mają zaszczyt zaprosić
Emerytowanych Pracowników oraz Absolwentów   


na Jubileusz 55- lecia Szkoły, 


który odbędzie się 20 września 2019 roku o godz. 10:00
w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Hańczowej .

17 października, w 39 rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na papieża obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły.

"...Odnaleźć siebie w obcowaniu z przyrodą..." te słowa św. JP II stały się myślą przewodnią tegorocznej uroczystości. O godzinie 10.00 odbyła się Msza Swięta w Kaplicy Dobrego Pasterza w Hańczowej, w której uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie młodzież przedstawiła cześć artystyczną spotkania.

Pan Dyrektor poprosił o zabranie głosu naszych znamienitych gości, wśród których znalazła się m.in pani poseł na Sejm RP Barbara Bartuś. Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem w Internacie ZSCKR w Hańczowej.

 

Podziel się