OTRZĘSINY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

7 GRUDNIA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH- klasy I technikum i klasy I branżowej szkoły I stopnia.

Uroczystość tą przygotowali uczniowie klasy IV- tej technikum pod kierunkiem wychowawcy – p. Iwony Lewczyk.

Po przejściu prób sprawdzających między innymi: wiedzę ogólną, umiejętności artystyczne, manualne oraz kreatywność i sprawność fizyczną nasze najmłodsze koleżanki i koledzy zostali oficjalnie przyjęci do naszej szkolnej społeczności. Po złożeniu uroczystej przysięgi otrzymali słodycze oraz antystresowe „gniotki”, które mogą być pomocne w ich dalszej edukacji.

Na zakończenie głos zajął pan Dyrektor mgr inż. Wojciech Pękala, który pozytywnie ocenił zmagania pierwszoklasistów, życząc im powodzenia w nauce oraz podziękował organizatorom i wychowawcom klas pierwszych.

{imageshow sl=149 sc=40 /}