NASZE STOISKO PODCZAS FESTIWALU ZAWODÓW 2019

Tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny na Hali EXPO w Krakowie rozpoczynają się Targi Edukacyjne pod nazwą „Festiwal Zawodów”. Tegoroczne targi to już siódma edycja tej imprezy, podczas której nasza szkoła zaprezentowała stoisko w branży rolniczej. Odwiedzający nasze stoisko mogli zobaczyć system automatycznego prowadzenia zamontowany na ciągniku NH 4050 zagregatowanym z opryskiwaczem Heros 15PHX, spróbować sił na symulatorze nauki jazdy oraz skosztować ciastek, które wyszły spod rąk naszych uczniów na zajęciach gastronomicznych. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych licznie i chętnie zapoznawali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, spora część odwiedzających przyjechała z terenu naszej Gminy i Powiatu.

Nasi reprezentanci to uczniowie: Klaudia Gryboś, Patrycja Konopka, Grzegorz Gnela, Ryszard Rembiasz i Mateusz Łukaczyn oraz nauczyciele Andrzej Lech i Stanisław Sęk.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy 25 kwietnia na Dzień Otwarty Szkoły!

{imageshow sl=92 sc=10 /}