Zapraszamy na krótką relację.

29 kwietnia został zorganizowany w naszej szkole Dzień Otwarty. Uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunami zwiedzali szkołę, internat oraz warsztaty szkolne. Spotkanie rozpoczął na holu Dyrektor Szkoły mgr inż. Wojciech Pękala, następnie uczniowie klasy III T/G poprowadzili quiz z nagrodami dla naszych gości. Później odwiedzający zostali podzieleni na grupy, które kolejno oprowadzali po obiektach uczniowie klasy III T/P. Na końcu wszyscy zostali zaproszeni na stołówkę na mały poczęstunek.

Dziękujemy serdecznie młodzieży szkół podstawowych, które nas odwiedziły tego dnia oraz ich rodzicom i opiekunom. Życzymy Wam wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty i czekamy na tych, którzy chcą kontynuować naukę w ZSCKR w Hańczowej.  Do zobaczenia!

Krótka relacja z tego co działo się w szkole...

 

Podziel się

NABÓR 2022/23

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

GRA TERENOWA- RELACJA
GRA TERENOWA- RELACJA
p. P. Rojek i p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Uczniowie mieszkający w internacie świętowali zbliżający się koniec roku szkolnego.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W ramach obchodów została przeprowadzona akcja sprzątania terenu wokół szkoły.

DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE
DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE

,,Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn’’ 

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.