W dniu 8.11.2021r. w internacie szkoły odbyły się warsztaty kosmetyki naturalnej dla dziewczyn.

W dniu 8.11.2021r. w internacie szkoły odbyły się warsztaty kosmetyki naturalnej dla dziewczyn przeprowadzone przez p. Judytę Rosin-Kiełtykę (twórczynię marki Ziela Garść), która zainspirowała do powrotu do natury i stworzenia swojego pomysłu na biznes.

Fusy po kawie, olek kokosowy, olejki eteryczne, witaminy ... – wystarczy rozejrzeć się po kuchni albo po ogrodzie, żeby odnaleźć sporo składników, które pozwolą przygotować naturalne kosmetyki. Ich połączenie może okazać się zaskakujące, pobudzające wyobraźnię i zachęcające do dalszych kosmetycznych eksperymentów.

Uczennice z maceratu z liści poziomki, oleju kokosowego i witamin wyczarowały pięknie pachnącą odżywczą pomadkę oraz wykonały pomarańczowo-kawowy peeling dłoni, który sprawił, że dłonie nie tylko pięknie pachniały, lecz także wygładziły się i ujędrniły. Serdecznie dziękujemy zaproszonej Pani za wartościowe, inspirujące warsztaty oraz mile spędzony czas w kobiecym towarzystwie.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia:

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.