Uroczysta akademia, biało-czerwona sztafeta i ...

Obchody Narodowego Święta Niepodległości , rozpoczęliśmy Biało – Czerwoną sztafetą, na dystansie 1918 m. Zorganizował i przeprowadził ją p. Szymon Mordarski, nauczyciel wychowania fizycznego a sfilmował p. Andrzej Gryboś. W sztafecie wzięli udział uczniowie Jakub Zaczyński, Stanisław Gucwa, Sebastian Gucwa, Szymon Linard, Adrian Laskowski, Xsavier Polakiewicz, Seweryn Bielski, Bartosz Dziki, Miłosz Jankowski i Jakub Struzik. Następnie 10 listopada o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna zaśpiewała nasz hymn narodowy” Mazurek Dąbrowskiego”,w ramach akcji „ Szkoła do hymnu”, po czym odbyła się akademia. W akademii wzięli udział uczniowie klas : 4 T, 3 T/p, I B. Wszyscy zgromadzeni otrzymali kokardę narodową i po zakończonej akademii Biało- Czerwone ciasteczko, przygotowane przez uczennice po kierunkiem p. Agnieszki Niemas. Wszystkim uczniom i nauczycielom za pomoc i życzliwość pięknie dziękujemy.


Bogusława Miedziak-Święs
Paulina Rojek

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.