2 WRZEŚNIA O GODZ. 9.00 NA HALI WARSZTATÓW SZKOLNYCH ZABRZMIAŁ MAZUREK DĄBROWSKIEGO.

 Tym uroczystym akcentem, chociaż w  w nietypowych warunkach  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Jak chyba nigdy wcześniej, wszyscy z wielką radością wróciliśmy do szkoły ciesząc się ze wspólnego spotkania z kolegami i nauczycielami. Młodzież klasy III technikum pod opieką p. I.Królewskiej przygotowała krótką część artystyczną spotkania, głos zabrał również Dyrektor Szkoły mgr inż. Wojciech Pękala. Następnie wszyscy udali się do sal lekcyjnych na pierwsze spotkanie z wychowawcą. Mimo, obecnej trudnej sytuacji pandemicznej jesteśmy pełni nadziei, że uda nam się rok szkolny dokończyć na stacjonarnych zajęciach w szkole. Wszystkim życzymy ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

 

 

 

Podziel się

NABÓR 2022/23

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

GRA TERENOWA- RELACJA
GRA TERENOWA- RELACJA
p. P. Rojek i p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Uczniowie mieszkający w internacie świętowali zbliżający się koniec roku szkolnego.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W ramach obchodów została przeprowadzona akcja sprzątania terenu wokół szkoły.

DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE
DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE

,,Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn’’ 

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.