W dniu 25 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z młodzieżą gimnazjalną i po 8-klasie Szkoły Podstawowej w ramach rekrutacji do klas I-szych.

 

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyło się spotkanie z młodzieżą gimnazjalną i po 8-klasie Szkoły Podstawowej w ramach rekrutacji do klas I-szych. Przybyło ponad 200 osób z powiatu gorlickiego, jasielskiego, nowosądeckiego, brzeskiego i tarnowskiego. Młodzież, Opiekunów i Rodziców przywitał Dyrektor ZSCKR Wojciech Pękala. Nasi goście otrzymali informację o kierunkach kształcenia i zasadach przyjęć do klas pierwszych. Młodzież z klasy III Technikum przygotowała dla nich quiz i niespodzianki, potem nasi "przyszli uczniowie" zapoznali się z warunkami nauki, bazą dydaktyczną i możliwościami pobytu w Internacie. Spotkanie odbyło się w miłej, przyjemnej atmosferze, ”Szkoła Rolnicza” – dobry wybór.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do składania dokumentów do Zespołu Szkół CKR w Hańczowej!

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.