Uczniowie klasy I Technikum uczestniczyli w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

 21 marca 2019 roku uczniowie klasy I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Żywienia i Usług Gastronomicznych- klasy uniwersyteckiej, pod opieką mgr inż. Ireny Królewskiej i mgr Iwony Lewczyk, uczestniczyli w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.Uroczyste otwarcie odbyło się w Centrum Kongresowym UR. Otwarcia dokonał Rektor uczelni prof.dr hab.inż. Włodzimierz Sady a ofertę dydaktyczną uczelni przedstawił prorektor ds.dydaktycznych i studenckich dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. UR.

W ramach uroczystego otwarcia uczniowie naszej szkoły wysłuchali wykładu popularnonaukowego dr inż. Macieja Gliniaka  "Drugie życie odpadów- fakty i mity".

Całą uroczystość urozmaiciły występy uczelnianych zespołów artystycznych - Zespołu Sygnalistów Myśliwskich "Hagard", Studenckiego Zespołu Góralskiego "Skalni" oraz Chóru UR.

Po obejrzeniu ekspozycji stoisk wydziałowych, odwiedziliśmy Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki, gdzie spotkaliśmy się z panią Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich- dr hab. inż. Urszulą Malaga-Toboła, która przedstawiła szczegółowo ofertę dydaktyczną. Następnie odwiedziliśmy specjalistyczne pracownie wydziału.

Podziel się

NABÓR 2022/23

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W ramach obchodów została przeprowadzona akcja sprzątania terenu wokół szkoły.

DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE
DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE

,,Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn’’ 

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.