Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych licznie i chętnie zapoznawali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, spora część odwiedzających przyjechała z terenu naszej Gminy i Powiatu. 

Tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny na Hali EXPO w Krakowie rozpoczynają się Targi Edukacyjne pod nazwą „Festiwal Zawodów”. Tegoroczne targi to już siódma edycja tej imprezy, podczas której nasza szkoła zaprezentowała stoisko w branży rolniczej. Odwiedzający nasze stoisko mogli zobaczyć system automatycznego prowadzenia zamontowany na ciągniku NH 4050 zagregatowanym z opryskiwaczem Heros 15PHX, spróbować sił na symulatorze nauki jazdy oraz skosztować ciastek, które wyszły spod rąk naszych uczniów na zajęciach gastronomicznych. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych licznie i chętnie zapoznawali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, spora część odwiedzających przyjechała z terenu naszej Gminy i Powiatu.

Nasi reprezentanci to uczniowie: Klaudia Gryboś, Patrycja Konopka, Grzegorz Gnela, Ryszard Rembiasz i Mateusz Łukaczyn oraz nauczyciele Andrzej Lech i Stanisław Sęk.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy 25 kwietnia na Dzień Otwarty Szkoły!

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.