Obecna klasa I Technikum została objęta patronatem w ramach Klasy Uniwersyteckiej.


Klasa Uniwersytecka to wspólne przedsięwzięcie Wydziału Inżynierii Produkcji i Energetyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej w ramach którego uczniowie naszej Szkoły będą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez pracowników Uczelni u nas, jak również w obiektach dydaktycznych w Krakowie. 26 października pan Dyrektor mgr inż. Wojciech Pękala podpisał porozumienie z Dziekanem prof. dr. hab. inż. Sławomirem Kurpaską oraz Prodziekan dr hab. inż. Urszulą Malagą-Tobołą na mocy którego obecna klasa I Technikum została objęta patronatem w ramach Klasy Uniwersyteckiej. Jest to u nas już druga taka klasa. Poprzednia tj. ubiegłoroczni maturzyści uczestniczyli w ciągu czterech lat działania klasy w zajęciach projektowych, badawczych i pokazowych z rolnictwa precyzyjnego.

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.