[pb_row][pb_column span="span12"][pb_text]

Wrzesień to tradycyjnie miesiąc największej w Europie Wystawy Rolniczej pod nazwą AGROSHOW w Bednarach. W tym roku na to wydarzenie wybrała się klasa II ZSZ i część klasy III TMR. Uczniowie naszej szkoły w czwartek 22 września zwiedzali Gniezno w tym Katedrę Gnieźnieńską, Wzgórze Lecha i zabytkowy Rynek a następnego dnia rano udali się do Bednar. Wyjazd możliwy był dzięki dofinansowaniu wycieczki przez Pana Dyrektora ZSCKR w Hańczowej oraz Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Opiekunami wyjazdu byli: Wacław Bedus i Stanisław Sęk.

[/pb_text][pb_socialicon el_title="Social Icon 1" shape="square" rounded_corner="5" icon_size="small" icon_bg_color="brand" appearing_animation="0" ][pb_socialicon_item heading="Facebook" link_url="https://www.facebook.com" icon="fa fa-facebook" ][/pb_socialicon_item][pb_socialicon_item heading="Twitter" link_url="https://twitter.com" icon="fa fa-twitter" ][/pb_socialicon_item][pb_socialicon_item heading="Google +" link_url="https://plus.google.com" icon="fa fa-google-plus" ][/pb_socialicon_item][/pb_socialicon][/pb_column][/pb_row]

Podziel się

NABÓR 2022/23

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

GRA TERENOWA- RELACJA
GRA TERENOWA- RELACJA
p. P. Rojek i p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Uczniowie mieszkający w internacie świętowali zbliżający się koniec roku szkolnego.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W ramach obchodów została przeprowadzona akcja sprzątania terenu wokół szkoły.

DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE
DZIEŃ KOBIET W INTERNACIE

,,Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn’’ 

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.