W dniu 30 kwietnia br. odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w ramach Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego R.3 „Prowadzenie produkcji rolniczej”. Była to pierwsza edycja w formule KKZ kształcenia dla dorosłych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej uprawniająca do ubiegania się o tytuł zawodowy rolnik. Blisko 30-osobowa grupa słuchaczy uczestniczyła w zajęciach od września 2015 roku z takich przedmiotów jak: produkcja zwierzęca, produkcja roślinna, mechanizacja, eksploatacja i ekonomika. Pozytywny wynik ukończenia kursu uprawnia do przystąpienia już w czerwcowej sesji egzaminacyjnej do egzaminu z kwalifikacji R.3. Wszystkim absolwentom kursu gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie w zawodzie rolnik. Zamieszczamy również mały fotoreportaż z przebiegu zajęć.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH KOLEJNĄ EDYCJĄ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

 
 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.