29 kwietnia 2016 roku kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Dyrektor Wojciech Pękala przypomniał absolwentom o wartościach, jakie były im wpajane w czasie czteroletniej nauki. Życzył im powodzenia na egzaminie maturalnym. Wraz z wychowawczynią – Magdaleną Jodłowską – wręczył nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły, brali udział w zawodach sportowych i konkursach. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Uczniowie klasy czwartej w gorących słowach podziękowali Dyrektorowi, Nauczycielom i Pracownikom szkoły za stworzenie sprzyjających warunków do nauki, a także za trud włożony w nauczanie i wychowanie . Klasa III TMR pożegnała maturzystów, do życzeń powodzenia w dorosłym życiu dołączyła słodki upominek.
Miłą niespodzianką okazał się nakręcony przez absolwentów film z pobytu w szkole…

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.