{phocagallery view=category|categoryid=19|imageid=361|float=left}
W dniach 4-5 lipca 2015 r. spotkali się maturzyści Państwowego Technikum Hodowlanego w Hańczowej klasa Vb, którzy zdawali maturę w roku szkolnym 1969/70. Okazją do spotkania była 45 rocznica zdania matury. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, nie brakowało wspomnień z przed 45 lat, i o tym jak potoczyły się losy absolwentów i o ich osiągnięciach życiowych. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością wychowawca klasy Pan mgr inż. Józef Radzik wraz z małżonką Ludwiką, mgr inż. Franciszek Kotlinowski z małżonką Ireną oraz Pan Janusz Hyziak. Mszę św. odprawił Proboszcz Parafii Wysowa Zdrój – ks. Jacek Daniel. Spotkanie zaplanowano na dwa dni, pierwszy – pobyt w Wysowej Zdroju, a drugi – w Kwiatoniu i Stadninie Koni Huculskich w Regietowie, gdzie po wspólnym obiedzie i przejażdżce bryczką wszyscy zadeklarowali, że przyjadą na kolejne spotkanie zaplanowane na 2017 rok.
Podziel się

NABÓR 2022/23

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

KOLACJA WIGILIJNA W INTERNACIE
KOLACJA WIGILIJNA W INTERNACIE
p. M. Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

„Słowo Ciałem się stało! Boże Narodzenie w poezji”

WYCIECZKA  DO KOPALNI SOLI
WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI

Zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia przez uczniów ZSCKR Hańczowa mieszkających w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.