HAŃCZOWA WYPUNKTOWAŁA „MECHANIZACJĘ”

{phocagallery view=category|categoryid=18|imageid=340|float=left}

!!! Finał XXXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych zakończony! W dniach 29-30 maja na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyły się końcowe zmagania tegorocznej odsłony OWiUR. Kolejny raz Nasza Szkoła była licznie reprezentowana za sprawą sukcesu na etapie okręgowym. W bloku Produkcja roślinna do Olsztyna pojechał Tomek Babeł przygotowywany przez Pana Wacława Bedusa, natomiast z bloku Mechanizacja szeregi finalistów zasilili: Marek Felenczak, Krzysiek Salamon i Sebastian Ślęzak prowadzeni przez Pana Stanisława Sęka.

W wyniku dwuetapowych zmagań z 223 finalistów wyłoniono laureatów i finalistów olimpiady. Najbardziej zacięta rywalizacja przebiegała w bloku Mechanizacja, 33 uczestników walczyło „punkt za punkt”. Nasi chłopcy nie odpuścili, z wynikiem 115 pkt. na 120 możliwych Sebastian Ślęzak zajął II miejsce, Krzysiek Salamon z dorobkiem 110 pkt. zajął VI miejsce, a Marek Felenczak VIII (109 pkt.). Chłopaki na 8 możliwych do zdobycia stypendiów w tym bloku zdobyli 3, co ułatwi im rozpoczęcie dalszej nauki na studiach. Jako szkoła ciągle dominujemy w Mechanizacji poprzez uzyskanie 3 czołowych pozycji i miana laureatów. Dużym sukcesem zakończył również zmagania Tomek Babeł uzyskując tytuł laureata chociaż jest dopiero w klasie II.

Gratulujemy serdecznie naszym Olimpijczykom i czekamy na godnych naśladowców! Link

{phocagallery view=category|categoryid=18|limitstart=0|limitcount=0|imageshadow=shadow3|detail=5}

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.