{phocagallery view=category|categoryid=16|imageid=232|float=left}

Relacja z Dnia Otwartego ZSCKR w Hańczowej Czas pomiędzy zakończonymi egzaminami gimnazjalnymi a weekendem majowym tradycyjnie wpisał się jako czas dobrej zabawy podczas prezentacji kierunków rekrutacji Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. W tym roku Dzień Otwarty naszej Szkoły odbył się 28 kwietnia i zgromadził młodzież m.in. z Gimnazjów w: Brunarach, Uściu Gorlickim, Ropy, Szymbarku i Moszczenicy.

Goszcząca u nas młodzież, nauczyciele i rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny, bazą dydaktyczną a szczególnie zapleczem kształcenia praktycznego w pracowniach warsztatowych, gastronomicznych i turystycznych.

Nowością tegoroczną jest projekt Klasy Mundurowej Strażackiej, który będzie realizowany od września w Technikum. Dzięki uprzejmości Powiatowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz OSP w Uściu Gorlickim przybyli gimnazjaliści mogli na własne oczy zobaczyć czym zajmują się jednostki straży pożarnej i czego w przyszłości adepci Klasy Mundurowej będą mogli się nauczyć.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmu z Dnia Otwartego oraz oczywiście wyboru naszej Szkoły!

{phocagallery view=category|categoryid=16|limitstart=0|limitcount=0}

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Sz. MordarskiInternackie fakty

Młodzież mieszkająca w internacie rozegrała mini turniej piłki nożnej na 3 boiskach.

DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
Sz. MordarskiInternackie fakty

W dniu 1 czerwca w internacie ZSCKR w Hańczowej odbyły się zawody sportowe.

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY