Tegoroczna edycja Festiwalu Zawodów odbyła się w dniach 26-28 marca w Centrum Wystawienniczym „ Expo” Kraków. Nasza Szkoła już po raz trzeci uczestniczyła w tej imprezie, będącej prezentacją szkół prowadzących kształcenie zawodowe w różnych branżach. ZSCKR w Hańczowej reprezentowali uczniowie klasy maturalnej: Weronika Bacia, Angelika Gryboś, Marzena Godawska, Damian Piwoński, Krzysztof Salamon i Sebastian Ślęzak oraz opiekunowie Izabela i Stanisław Sęk. Tym razem zaprezentowaliśmy na stoisku ciągnik New Holland i symulator nauki jazdy oraz projekt Klasy Mundurowej Strażackiej. Nasza prezentacja zawodów cieszyła się dużym zainteresowaniem, fotoreportaż z trzydniowych Targów zamieszczamy poniżej.

 {phocagallery view=category|categoryid=15|limitstart=0|limitcount=0}

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Sz. MordarskiInternackie fakty

Młodzież mieszkająca w internacie rozegrała mini turniej piłki nożnej na 3 boiskach.

DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
Sz. MordarskiInternackie fakty

W dniu 1 czerwca w internacie ZSCKR w Hańczowej odbyły się zawody sportowe.

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY