W dniu 29 listopada do 4 grudnia młodzież naszej Szkoły uczestniczyła w wycieczce do Brukseli. Pojechało 47 uczniów i 4 opiekunów. Oprócz zwiedzania miasta stolicy Belgii zwiedzili z przewodnikiem Grand Place, Dom Króla, Katedry św. Michała i św. Guduli na wzgórzu Treurenberg , Atomium, Ratusz i wiele innych. Punktem kulminacyjnym było zwiedzanie Parlamentu Europejskiego i spotkanie z europosłem Panem dr. Czesławem Siekierskim, z którym rozmowy toczyli do późnego wieczoru. Uczniowie są zadowoleni, bo mieli okazję być w Brukseli w tym czasie, kiedy Polak Donald Tusk przejmował przewodniczenie Radzie Europejskiej. Czuli się swobodnie przez znajomość języka angielskiego i j. niemieckiego, a to co zobaczyli, przeżyli zapadnie w ich sercach na długo w pamięci.

Zdjęcia z wyjazdu do Brukseli. Link
Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
MINI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Sz. MordarskiInternackie fakty

Młodzież mieszkająca w internacie rozegrała mini turniej piłki nożnej na 3 boiskach.

DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
DZIEŃ SPORTU W INTERNACIE.
Sz. MordarskiInternackie fakty

W dniu 1 czerwca w internacie ZSCKR w Hańczowej odbyły się zawody sportowe.

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY