han12Diagnostyka komputerowa układów współczesnego ciągnika rolniczego to podstawowa czynność serwisowa wykonywana podczas eksploatacji nowoczesnego sprzętu. Pierwsze kroki w nabywaniu umiejętności diagnostycznych stawiali także uczniowie klasy II i III Technikum Mechanizacji Rolnictwa, podczas zajęć praktycznych prowadzonych na Warsztatach Szkolnych przez pracownika serwisu Firmy Wia-Lan z Tarnowa. Nasi uczniowie mogli zapoznać się z narzędziami diagnostycznymi pojazdów New Holland, wyszukiwaniem i naprawą błędów układów elektronicznych ciągników oraz kalibracją układów jezdnych i podnośnikowych. Dzięki uprzejmości naszych partnerów z Tarnowa ciągle rozwijamy program zajęć praktycznych i współpracę z pracodawcami. Kolejna odsłona zajęć dla części uczniów klasy III odbędzie się już w ramach praktyki zawodowej realizowanej w Firmie Wia-Lan w Tarnowie.

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.