mikolaj01Uczniowie kl. I technikum uczestniczyli w zajęciach literacko - czytelniczych przeprowadzonych przez p. Małgorzatę Janusz- Nowicką, pracownika gorlickiego oddziału Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Sączu.


Była to poetycka zabawa, podczas której młodzież poznała inne oblicze Wisławy Szymborskiej, czyli najsłynniejsze limeryki i lepieje. Noblistka potrafiła śmiać się z samej siebie i kolegów pisarzy, ale nie tylko!


mikolaj02Uczniowie wzorując się na poetce, tworzyli lepieje i kolaże. Pracowicie wycinali ze starych gazet dziwne obrazki, litery i w ten sposób powstawały groteskowe kolaże z zabawnymi podpisami...

mikolaj03

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.