konkurs06Corocznie w dniu 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", poświęcony upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

W tym roku (tak jak poprzednio) w ZS nr 1 w Gorlicach został przeprowadzony konkurs historyczny związany z powojennym podziemiem niepodległościowym, organizowany pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Nasza szkoła pierwszy raz wzięła udział w tym konkursie. Polegał on na napisaniu testu, który składał się z 18 pytań poruszających tematykę w sposób dość szczegółowy.

Miło nam poinformować, że ZSCKR w Hańczowej zajął wysokie 4 miejsce ! Do podium zabrakło naprawdę niewiele. Serdeczne gratulacje dla: Daniela Fecicy, Piotra Kłapyka z kl. IV Technikum oraz Tomasza Maciuszka z kl. II Technikum. 

 

Opracował: dr Sławomir Mrozek

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY