photos07W dniu 16 marca uczniowie naszej szkoły ( I TMRiA, III TMR i III ZSZ) wraz z wychowawcami: Ireną Królewską, Magdaleną Jodłowską- Piskorz i Wacławem Bedusem uczestniczyli w największej imprezie rolniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej AGROTECH 2018!
Wszystko dla rolnictwa- najnowsze pojazdy i maszyny rolnicze, nowatorskie rozwiązania w nawożeniu i środkach ochrony roślin prezentowały największe i cenione przedsiębiorstwa.

 

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Chęcinach, gdzie mogliśmy zwiedzić Jaskinię Raj. Jaskinia „Raj” jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Zachwyca bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Występują tutaj skupiska stalaktytów o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu.

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY