photos04Tegoroczna edycja Festiwalu Zawodów to już szósta odsłona targów edukacyjnych w Krakowie, podczas których nie mogło zabraknąć również ZSCKR w Hańczowej. Tym razem odwiedzający imprezę, mogli na naszym stoisku zapoznać się z tematyką agrotroniki, atrakcjami turystycznymi regionu oraz spróbować przysmaków przygotowanych na zajęciach z gastronomii.

Naszą szkołę podczas trzydniowych targów reprezentowali: Patrycja Konopka, Karolina Krok, Daniel Fecica, Jarosław Kulisiewicz oraz nauczyciele Andrzej Lech i Stanisław Sęk. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas Targów i zapraszamy za rok!

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY