photosb17ZSR w Cudzynowicach i ZSCKR w Chrobrzu (woj. świętokrzyskie) byli w dniach 20-21 kwietnia gospodarzami XLII Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z pięciu bloków: Magda Kołodziej (gastronomia), Daniel Fecica, Jarek Kulisiewicz (mechanizacja), Rysiek Rembiasz (produkcja roślinna), Darek Królczyk (produkcja zwierzęca), Grzesiek Gnela (agrobiznes). Po zmaganiach w części testowej i praktycznej bezkonkurencyjni w swoich blokach okazali się: Daniel Fecica i Jarek Kulisiewicz zajmując odpowiednio I i III miejsce w mechanizacji oraz Rysiek Rembiasz zajmując II miejsce w produkcji roślinnej. Tym samym chłopaki kontynuują kilkuletnią dobrą passę naszej Szkoły na Olimpiadzie. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie centralnym w czerwcu!

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.

kategoria: FILMY