CZOŁOWE LOKATY NASZYCH UCZNIÓW, TYTUŁY LAUREATÓW I STYPENDYSTÓW XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu!
Finał XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbył się w dniach 6-8 czerwca na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W dwudniowych zmaganiach ponad 220 uczniów z całej Polski uczestniczyli również nasi uczniowie: Daniel Fecica i Jarek Kulisiewicz (blok mechanizacja) oraz Rysiek Rembiasz (blok produkcja roślinna).

Rywalizacja w poszczególnych blokach stała na bardzo wysokim poziomie a o ostatecznych lokatach decydowały pojedyncze punkty. I tym razem nasi uczniowie dali rady zajmując czołowe miejsca: Daniel miejsce 4, Jarek i Rysiek 7 miejsca odpowiednio w swoich blokach. Tym samym chłopaki zdobyli tytuły laureatów XLII edycji OWiUR oraz dodatkowo roczne stypendia Fundacji BGŻ na kontynuowanie dalszej nauki. Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom i uczniowi klasy II TMRiA oraz nauczycielom przygotowującym do Olimpiady: Wacławowi Bedus i Stanisławowi Sęk jednocześnie życzymy dalszych sukcesów!

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

5 października rozegrany został w Internacie  turniej tenisa stołowego .

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Ognisko integracyjne dla mieszkańców internatu.

"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
"JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM"
p. M. Jodłowska- PiskorzInternackie fakty

Zajęcia biblioterapeutyczne w internacie.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.