SPOTKANIE PO WAKACJACH

Ognisko integracyjne

Młodzież internatu zorganizowała ognisko integracyjne, aby po przerwie wakacyjnej spędzić miło ze sobą czas. Szczególnie ciepło witamy nowych wychowanków internatu, którzy w tym roku wybrali naszą szkołę, mimo że pochodzą z odległych stron, aż spod samego Zakopanego! Miło nam było posłuchać podhalańskiej gwary i poznać realia życia, uprawy roli, hodowli zwierząt, wyrabiania oscypków u podnóża Tatr.

Tomasz Piskorz

Narodowe czytanie „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza

Wychowankowie internatu uczestniczyli w akcji Narodowego czytania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Martyna, Kamil, Oksana i Dorota   wzorcowo interpretowali wybrane utwory naszego Wieszcza. Jest to wyjątkowy rok, ponieważ przypada dwusetna rocznica rozpoczęcia epoki romantyzmu w Polsce. Zachęcajmy do sięgania po klasyczne arcydzieła literatury polskiej, aby kultywować lokalne tradycje. Narodowe Czytanie łączy nas wszystkich!  

Tomasz Piskorz

 

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

OGNISKO INTEGRACYJNE
OGNISKO INTEGRACYJNE
p. T. PiskorzInternackie fakty

SPOTKANIE PO WAKACJACH

GRA TERENOWA- RELACJA
GRA TERENOWA- RELACJA
p. P. Rojek i p. Sz. MordarskiInternackie fakty

Uczniowie mieszkający w internacie świętowali zbliżający się koniec roku szkolnego.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

W ramach obchodów została przeprowadzona akcja sprzątania terenu wokół szkoły.

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.