Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna.

Wzięli w niej udział: Dyrektor Szkoły mgr inż. Wojciech Pękala, kierownik internatu mgr Marzena Łaskawska, wychowawcy a przede wszystkim młodzież mieszkająca w internacie. Modlitwę i życzenia świąteczne wygłosili księża: ks. Mateusz Switek i ks. Władysław Kaniuk. Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia nauczycielom, młodzieży i ich rodzicom złożył również pan Dyrektor.  Wychowankowie pod opieką wychowawców i księdza Mateusza Switka przygotowali występ Jasełek. Jak każe tradycja, nie obyło się bez wspólnego śpiewania kolęd. Przygotowanie: ks. Mateusz Switek, Marzena Łaskawska i Bożena Bednarz.

 

Więcej zdjęć.

 

Podziel się

KONTAKT

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
      Hańczowa 80,
38-316 Wysowa Zdrój
tel/fax (018)353-20-04 lub
18 353-05-24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPA

Kategoria: Internackie fakty

WIGILIA W INTERNACIE.
WIGILIA W INTERNACIE.

Jak co roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyła się uroczysta kolacja wigilijna .

DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.
DZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE.

Tego dnia dla wszystkich chłopców zabrzmiało uroczyste "Sto lat".

KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!
M.Jodłowska-PiskorzInternackie fakty

Konkurs Recytatorski- „ Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”- rozstrzygnięty!

W naszej Szkole realizujemy projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Nr projektu: PRMP.10.02.02-12-261/16.
Tytuł projektu: „ Nauczanie Rolnicze XXI Wieku”, w latach 2017, 2018, 2019.