MISTRZOSTWA ROLNICTWA PRECYZYJNEGO

11 października na terenie ZS w Piotrkowicach Małych odbyła się kolejna odsłona konkursu w ramach projektu „Mam zawód , mam fantazję” pod nazwą „Mistrzostwa rolnictwa precyzyjnego”. Do tegorocznych zmagań wystawiliśmy dwie drużyny: Grzesiek Gnela i Rysiek Rembiasz (klasa IV) oraz Paweł Babeł i Artur Łach (klasa II). Nasi uczniowie Technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki rywalizowali w dwóch etapach: rozwiązując test oraz wykonując precyzyjną regulację siewnika zbożowego. Po podliczeniu punktacji nasi zawodnicy zostali sklasyfikowani : na II miejscu Grzesiek i Rysiek (ustępując tylko gospodarzom) oraz na IV : Paweł i Artur. GRATULUJEMY udanych zawodów i czekamy na relację z Gali wręczenia nagród , która odbędzie się w grudniu w Krakowie.

{imageshow sl=106 sc=10 /}