Wydarzenia
LICEALIADA W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW 2019

LICEALIADA W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW 2019

11stycznia na Hali OSiR w Gorlicach odbyły się mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gorlickiego. Do rywalizacji zostało zgłoszonych 11 zespołów, które podzielono na trzy grupy.
Wylosowaliśmy grupę w której rozegraliśmy mecze z Zespołem Szkół Technicznych, Zespołem Szkół Ekonomicznych i Zespołem Szkół Zawodowych z Biecza. Po wygraniu dwóch meczy i remisie z Bieczem, wygraliśmy grupę. Następnie zmierzyliśmy się w finale z Zespołem Szkół nr1 (górka) i Zespołem Szkół Zawodowych (budowlanka). Z „Górką” zwyciężyliśmy 2:0 a z „Budowlanką” przegraliśmy 0:4. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce, za które uhonorowano zawodników naszej szkoły srebrnymi medalami.
Skład „Srebrnej Drużyny” (od lewej)
Mariusz Smoła – 1 gol
Jarosław Zastępa -bramkarz
Paweł Durlak
Damian Leśniak
Waldemar Zygadło
Maciej Piecuch -2 gole
Jan Bachta- 1gol
Kacper Góra – 4gole
Patryk Pernal
Bartłomiej Pyrdoł
Opiekunem zespołu był Wacław Bedus.