Wydarzenia
KONKURS STROIKÓW I OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

KONKURS STROIKÓW I OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

W dniu 21 grudnia w ZSCKR w Hańczowej odbył się coroczny konkurs stroików i ozdób związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wzięli w nim udział uczniowie z różnych klas. prace bardzo różnorodne i ciekawe. Wyniki konkursu:

1 miejsce Kacper Kłapsa – kl. IVT/P

2 miejsce Anna Rol vel Rul – kl. IVT/G

3 miejsce Miłosz Chruszcz i Wojciech Bolek – kl.III T

4 miejsce Izabela Koszyk -kl. IIT i Jakub Struzik -kl. II SB

Wszystkie prace zasługują na wyróżnienie i zostaną nagrodzone. Konkurs ten świadczy o tym, że w rodzinach ceni się bardzo tradycje świąteczne i atmosferę Świąt. Życzymy sobie, aby trwało to jak najdłużej.

W dniach 9-12 grudnia Gorlickie Centrum Kultury organizowało tradycyjnie jak co roku Gorlicki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, w którym wzięła udział młodzież z naszej szkoły. Informujemy, że w kategorii IV- szkół średnich uczennica Joanna Grębla uzyskała wyróżnienie. Cieszymy się, że młode pokolenie pragnie kultywować tradycje regionu, swoich rodziców i dziadków.

Gratulujemy!

I. Królewska