Wydarzenia
KONKURS -„MISTRZOSTWA AGROTRONIKÓW”

KONKURS -„MISTRZOSTWA AGROTRONIKÓW”

W piątek 19 października gościliśmy uczniów szkół zawodowych z Nowego Targu, Miechowa, Piotrkowic Małych i Tarnowa. W sumie dziewięć dwuosobowych drużyn pod okiem jury rywalizowało na polach przylegających do Szkoły w zadaniu polegającym na: przygotowaniu agregatu doprawiającego do pracy, wykonaniu przejazdu roboczego i rozwiązaniu testu wiadomości z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV TMR i III TMRiA: Jarosław Czuchta, Waldemar Zygadło, Grzegorz Gnela, Dariusz Królczyk, Ryszard Rembiasz i Piotr Łukaszyk.
Dodatkowo po przeprowadzeniu zmagań został zaprezentowany system nawigacji rolniczej zamontowany na naszym ciągniku New Holland 4050 w funkcji równoległego prowadzenia agregatu po polu. Już wkrótce na stronie internetowej konkursu „Mam zawód. Mam fantazję.” zostaną opublikowane wyniki zmagań w Hańczowej. Wszystkim przybyłym zawodnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy i gratulujemy rywalizacji.

 

mistrzostwa

 

{imageshow sl=82 sc=10 /}