Wydarzenia
KONKURS KULINARNY- MASTER-CHEF Z UDZIAŁEM MŁODZIEŻY TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

KONKURS KULINARNY- MASTER-CHEF Z UDZIAŁEM MŁODZIEŻY TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

 

Produktem bazowym były: śliwki suszone i ser mozzarella oraz kosz produktów spożywczych, z którego mogli korzystać w każdej chwili do wyczerpania zapasów, zgodnie z własną inwencją. Jury przy ocenie przekąsek brała pod uwagę wrażenie ogólne, estetykę i finezję przygotowania, łatwość przyrządzania oraz smak. Nasza szkoła reprezentowana była przez uczniów klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w składzie: Homa Danuta, Łabowska Beata oraz Kłapyk Piotr pod opieką wychowawcy Agnieszki Gryboś. Nasi reprezentanci uzyskali III miejsce wykonując następujące potrawy: „Ślimaczki z mozzarelli” oraz „Sandwicze śliwkowe pod witaminową pierzynką”. Nagrodzone i wyróżnione osoby otrzymały nagrody rzeczowe, dyplomy uczestnictwa i pamiątki. Liczne grono uczniów z różnych szkół ponadgimnazjalnych i studentów PWSZ w Krośnie żywo kibicowało uczestnikom konkursu, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Ponieważ konkurs cieszył się dużym powodzeniem, organizatorzy zapewnili, że za rok odbędzie się jego III edycja. Nasza drużyna na 11 drużyn zgłoszonych z różnych szkół zajęła medalowe III miejsce.

IMAG0222

IMAG0223

IMAG0230