Wydarzenia
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

18 października 2022 r. odbyła się XXII Powiatowa Spartakiada Lekkoatletyczna w Bobowej. W konkurencjach biegowych i technicznych naszą szkołę ostatecznie reprezentowała grupa 14 uczniów: Mikołaj Dobrowolski( kula, oszczep), Bartosz  Drąg( 800 m), Bartosz Dziki ( 1500 m), Sebastian Gnela (kula), Bartłomiej Markowicz ( 400 m), Damian Piechowicz(100 m,kula), Damian Stachura (kula), Karolina Gemza (kula, oszczep), Aleksandra Gryboś (oszczep, skok w dal),Natalia Jarek ( 400 m), Milena Mikosz( kula), Patrycja Turska (100 m), Szymon Linard (100 m, skok w dal) i Sebastian Gucwa (800 m).

Nasi medaliści to: Aleksandra Gryboś – złoty medal w rzucie oszczepem, Karolina Gemza – brązowy medal w rzucie oszczepem, Natalia Jarek – srebrny medal w biegu na dystansie 400 m i Sebastian Gnela– brązowy medal w pchnięciu kulą.

Pozostali nasi sportowcy uplasowali się na miejscach w pierwszej dziesiątce😃👍

Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanego startu w tych zawodach!!!